معرفی سایت آتی کلیکس

سایت عطی کلیکس aticlix رو میشه یکی از خوش اقبال ترین سایت های کلیکی دونست . عطی کلیکس در تاریخ ۲۰۱۷/۰۸/۰۸ راه اندازی شد و در مدت کمی به سرعت رشد کرد و به یک سایت معتبر یا همان legit تبدیل شد .

همین رشد سریع و بدست آوردن محبوبیت نسبتا خوبی آن هم در مدت زمان چند ماه شاید اصلی ترین دلیل که میشه به این سایت هوش اقبال گفت ، البته نمیتونیم مدیریت صحیح و پرداخت های به موقع و مستمر درآمد های کاربران را نادیده بگریم . امتیاز هایی که کاربران در سایت nbr به خاطر پرداخت های خوب و به موقع و واقعی این سایت به آن اختصاص دادند باعث شد که تعداد بالایی از کاربران به این سایت اعتماد کرده و باعث رونق و خوش اقبالی آن شدند .

برای ثبت نام در این سایت و شروع به کسب درآمد بر روی اینجا کبیک کنید

سایت aticlix متعلق به Atif raza یا عطیف رضا از پاکستان است و ati مخفف نام عطیف مییباشد ( البته این فقط یک حدث است ) .

ارزش کلیک دایرکت ریفرال ها که ۰.۰۰۰۵ میباشد و کلیک های ریفرال های اجاره ای نیز ۰.۰۰۱۵ دلار در عضویت استاندارد تعیین شده است که در اکثر سایت های کلیکی این رقم حداقل ۰.۰۰۵ دلار هست .

البته شما در عضویت  نهایی این سایت و با پرداخت مبلغ ۷۲۰ دلار در سال میتوانید ارزش کلیک های زیر مجموعه های مستقیم و اجاره ای خودتان را به ۰.۰۱ دلار برسانید .

در سایت Aticlix تبلیغات نسبتا زیادی برای کلیک کردن وجود دارد و علاوه بر آن شما میتوانید از بخش     offerwalls  به تبلیغات کلیکی بیشتری نیز دسترسی پیدا کنید که البته معمولا این نوع تبلیغات از ارزش کمتری برخوردار هستند .

با این وجود این سایت ارزش ثبت نام و فعالیت را دارد و آنطور هم که از بازخوردهای  این سایت مشخص هست کاربران آن از درآمدهای کسب شده خود در این سایت رضایت دارند .

جدا از کسب درآمد از تبلیغات کلیکی شما میتوانید در بخش Revenue_shares نیز سپرده گذاری کنید و بازپرداخت آن را روزانه و به مدت ۱۰۰ روز و با سود کلی ۲۰ درصد دریافت کنید  .

حداقل سپرده گذاری ۵ دلار است که پس از پایان ۱۰۰ روز به شما ۶ دلار برگردانده خواهد شد ، به علاوه اینکه شما با سپرده گذاری هر ۵ دلار جدا از دریافت ۲۰ درصد سود ، ۱۰۰۰ اعتبار جهت تبلیغ ، ۲۵۰۰۰ بازدید بنری ، ۱ عدد تبلیغ هنگام ورود به سایت و همچنین ۵۰ امتیاز بصورت رایگان دریافت خواهید کرد .

اما توجه داشته باشید به دلیل اینکه این سایت هنوز از قدمت و سابقه کمی برخوردار است ترجیحا از سرمایه گذاری های زیاد در آن پرهیز کنید.

Leave a Comment